Konkurs

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ

Jury w składzie – pani Karolina Mętel; pani Agata Walas; Aleksandra Kasprolewicz, 3b; Amelia Ryszka, 4c i Radosław Blicharz, 4k – po przesłuchaniu wszystkich zgłoszonych klas i solistów (09.11.2023) postanowiło przyznać następujące miejsca:

Kategoria KLASA:

I miejsce – KLASA 1D

II miejsce – KLASA 1C

III miejsce /exquo/ – KLASA 1A i KLASA 2B

IV miejsce – KLASA 1B

V miejsce – KLASA 1K

Kategoria SOLISTA:

I miejsce – MAJA LIBISZEWSKA, z klasy 1B

II miejsce /exquo/- MILENA MACUDA, z klasy 1D i NATALIA LESZCZAK, z klasy 2B

Jury oceniało dobór repertuaru, znajomość melodii i ogólny wyraz artystyczny. Konkurs prowadziła Julia Młynarczyk, z klasy 3b. Sprzęt nagłaśniający i prace techniczne obsługiwali Staś, Piotr i Maciek, z klasy 2b 🙂 Dziękujemy całej społeczności Chemika za wspólne świętowanie kolejnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości 🙂 ORGANIZATORZY Konkursu Patriotycznego

Skip to content