Uczniowie wraz z Panią Agatą pozują przed drewnianym schroniskiem.

RAJD NA GROŃ JANA PAWŁA II W BESKIDZIE MAŁYM

We wtorek, 16 maja, braliśmy udział w pieszej wycieczce na szczyt Leskowca i Jaworzyny, ulubionych miejsc wędrówek młodego Karola Wojtyły. Naszą szkołę reprezentowali: z technikum – Jakub Czuła, Monika Kurowska i Julia Najder, z klasy 1a; natomiast z liceum – Laura Janecka i Martyna Niedziółka, z klasy 1d 🙂 Trzeba przyznać, że pogoda nam wyjątkowo sprzyjała. Nasz szlak wiódł z Jagódek Rzyki na szczyt, gdzie o godzinie 12.00 uczestniczyliśmy wraz z innymi w Eucharystii, a po niej w poczęstunku, który zapewnili nam Organizatorzy (Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie) – DZIĘKUJEMY 🙂 Na powrót wybraliśmy Szlak Białych Serc – dłuższy, ale łagodniejszy. Naszym opiekunem była pani Agata Walas. Nieco zmęczeni, ale wciąż w dobrych humorach wróciliśmy do domów.

Skip to content