Grafika z żółtym napisem "Życzymy Wam udanych wakacji". W górnej częście wystaje część kapelusza słomkowego, japonki oraz okulary przeciwsłoneczne. W lewym dolnym rogu znajduje się rozgwiazda,a w prawym słoneczko.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

W piątek, 23 czerwca o godz. 9.00 w Uniwersyteckiej Kolegiacie św. Anny odbyła się Msza Święta. Później, o godz. 10.30, najlepsi uczniowie spotkali się z panią dyrektor w sali gimnastycznej, gdzie otrzymali nagrody za wspaniałe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie wręczono świadectwa i dyplomy. Po pożegnaniu się z kolegami i koleżankami oraz nauczycielami uczniowie opuścili szkołę, by cieszyć się upragnionym wypoczynkiem.

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim nauczycielom oraz rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Skip to content