Kolaż zdjęć przestawiający uczniów i nauczycieli w dniu Samorządu Uczniowskiego.

DZIEŃ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Piknik odbył się w Parku Jordana. Na trawce, wśród drzew rozłożyliśmy koce i rozpoczęliśmy imprezę. Nie zabrakło różnorodnych atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Rozpoczęliśmy od zdrowego poczęstunku owocami i wspólnego śniadania. Następnie uczniowie mieli okazję bawić się na przygotowanych stanowiskach. Na początku Park Jordana stał się areną gry terenowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski, w której wzięło udział kilka drużyn. W międzyczasie pozostali oddawali się swoim ulubionym zajęciom. Był kącik dla miłośników książek, gdzie można było wśród zieleni zatopić się w ulubionej lekturze, kącik miłośników planszówek i innego rodzaju gier karcianych, kącik fotograficzny dla lubiących fotografować, kącik relaksacji i jogi oraz kącik rekreacyjny z badmintonem, speedmintonem i baseballem dla lubiących aktywny odpoczynek. Był wreszcie czas na wspólne rozmowy, którego często brakowało w dni powszednie.
Na zakończenie został rozegrany mecz siatkówki „Uczniowie kontra Nauczyciele”. Nasi uczniowie musieli uznać wyższość kadry pedagogicznej, przegrywając 0:2 w setach. Wspaniały doping podczas meczu zapewnili obecni na imprezie członkowie naszej szkolnej społeczności.
Dziękujemy za wspólną zabawę i wspaniałą integrację.

Udanych wakacji.
Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Chemicznych w Krakowie.

Skip to content