Wyjazd integracyjny pierwszoklasistów – liceum:)

Wspaniały HUMOR, który ze sobą wzięli uczniowie klas pierwszych liceum (1b, 1c, 1d) wraz z Opiekunami (p. Barbara Machnik, p. Mariola Sobczyk, p. Martyna Sarapata, p. Gabriela Czerwińska, p. Agata Walas) sprawił, że wyjazd integracyjny „rozpędził” chwilowe załamania pogody i w ten sposób udało nam się spędzić całe dwa dni na różnorodnych atrakcjach. Zwiedziliśmy Cerkiew w Szlachtowej i Zamek w Niedzicy 🙂 Pospacerowaliśmy po Szczawnicy kosztując leczniczej wody 🙂 Koniec pierwszego dnia był uwieńczony zjazdami na torze saneczkowym na Górze Wdżar, natomiast drugiego – rejsem po Jeziorze Czorsztyńskim 🙂  Były również spacery po najpiękniejszych fragmentach Pienińskiego Parku Narodowego – Wąwóz Homole, postój w szałasie Bukowinki i zdobycie Trzech Koron 🙂 Towarzyszyli nam wspaniali kierowcy i przewodnicy, dobre jedzenie i choć program zwiedzania był naprawdę intensywny, to w czwartkowy wieczór udało się wspólnie zatańczyć belgijkę, posłuchać ulubionych kawałków muzycznych i pointegrować w pokojach 🙂 DZIĘKUJEMY Organizatorom wycieczki za jej przygotowanie i prosimy o kolejne 🙂 a nasz wyjazd odbył się oczywiście w połowie września (15-16.09.).

Skip to content