Wyjazd integracyjny klas 1 technikum w roku szkolnym 2022/2023

Wyjazd integracyjny pierwszoklasistów – technikum :)

12 września uczniowie klas 1a i 1k z wychowawcami – Mariolą Pabian i Agnieszką Wilk oraz z wicedyrektorem – Adrianą Klepką wyjechali w góry. 

Pierwszego dnia zwiedzili Krościenko, Wąwóz Homole, zatrzymali się w Szałasie „Bukowinki”. Odwiedzili również Cerkiew Opieki Matki Bożej w Szlachtowej. W Szczawnicy zwiedzali pijalnię wód mineralnych oraz zobaczyli organy Hasiora. Po południu bardzo dobrze bawili się podczas zjeżdżania torem saneczkowym na Górze Widżar w Kluszkowcach. Wieczorem powrócili do Pensjonatu „Willa Szarotka”, gdzie zjedli obiadokolację i integrowali się z wychowawcami.

Kolejnego dnia rano uczniowie weszli na Trzy Korony, a po południu zwiedzali Zamek w Niedzicy oraz powozownię. Kolejną atrakcją był rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. To był ostatni punkt wycieczki. Pozostała już tylko podróż powrotna.

To był naprawdę udany wyjazd!

Skip to content