Akcja Kredkobranie 2023

KREDKOBRANIE 2022

KREDKOBRANIE to ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. Jej Organizatorem jest Fundacja Ignatianum w Krakowie. Zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach trwa do 30 września br.

W ramach akcji zbieramy: kredki, zeszyty, bloki/papier kolorowy, farby, plastelinę, pisaki, długopisy, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, cyrkle, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuły, teczki, ryzy papieru, pędzle.

Przyniesione rzeczy prosimy oddawać do Koordynatorów Szkolnego Wolontariatu (p. Anna Frączek – Bzowska, p. Agata Walas).

W sposób szczególny zachęcamy do włączenia się w to dzieło całe klasy wraz z Wychowawcami, Uczniów z Rodzinami oraz Pracowników Szkoły.

Z góry DZIĘKUJEMY za okazane serce 🙂

Skip to content