Plakat promujący zbiórkę odzieży na pomoc dla Ukrainy

Szkolna zbiórka odzieży na pomoc dla Ukrainy

Od połowy marca br. włączyliśmy się w akcję Zbiórki Odzieży na Pomoc Ukrainie, która trwa m. in. w małopolskich szkołach. We wtorek, 12 kwietnia br., przekazaliśmy Organizatorom pudła i worki z zebranymi darami, czyli czystą odzież oraz obuwie – damskie, męskie i dziecięce.

Każdy zebrany przez naszą szkołę kilogram odzieży to 1zł, którą organizator zbiorki przekaże na konto Polskiej Misji Medycznej z przeznaczeniem na pomoc medyczną i doposażenie ukraińskich szpitali, szczególnie Szpitala Neonatologicznego w Kijowie.

Na stronie internetowej www.pomagajukrainie.com na bieżąco można śledzić postęp zbiórki w Małopolsce. Dane są aktualizowane raz w tygodniu.

W imieniu Polskiej Misji Medycznej, a zwłaszcza tych, do których trafi pomoc, DZIĘKUJEMY wszystkim – Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły – którzy włączyli się do zbiórki. Jej wymiernym efektem jest realna pomoc finansowa, przekazywana w miejsca, gdzie jest najbardziej potrzebna 🙂 Bądźmy solidarni nadal, razem możemy więcej! Po Świętach kontynuujemy zbiórkę aż do odwołania!

Skip to content