Uczestnicy wycieczki na wspólnym zdjęciu pod pomnikiem Jana Pawła II.

PIELGRZYMKA DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

Dla jednych cztery, dla innych pięć lat minęło jak jeden dzień…

We wtorek, 23 kwietnia, dziękowaliśmy za czas spędzony w Chemiku i prosiliśmy o szczęśliwie zdaną maturę oraz opiekę Maryi w naszym dalszym dorosłym już życiu 🙂 Centralnym punktem naszego pielgrzymowania była Eucharystia przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Jasnogórskiej, a następnie czas na indywidualną modlitwę, zwiedzanie kompleksu Sanktuarium i przerwę obiadową. Nasz pobyt u Mamy zakończyliśmy Drogą Światła na Wałach Jasnogórskich. Opiekunem wyjazdu była pani Agata Walas oraz gościnnie – o. Rafał Waluch, OFM (były katecheta Chemika) 🙂

Pióra i długopisy zostały zanurzone w wodzie święconej – mamy nadzieję, że to wraz z wiedzą wyniesioną ze szkoły pozwoli na zdanie egzaminu maturalnego i dostanie się na wymarzone studia.

Skip to content