SZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach, od 6 do 8 marca br., przeżywaliśmy Szkolne Rekolekcje Wielkopostne 🙂 Odbyły się one w Kolegiacie św. Anny i prowadził je ks. dr hab. Wojciech Węgrzyniak pod hasłem „NIE WIERZCIE – o wierze i niewierze”. W sumie z naszej szkoły brało udział od 120 do 150 młodych osób. W dwa pierwsze dni wysłuchaliśmy konferencji, które dały nam do myślenia… W czwartek mogliśmy skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Natomiast w piątek uczestniczyliśmy w Eucharystii, którą uświetnił chór Chemika, w składzie – Milena Bisek, Milena Macuda, Aleksandra Małozięć, Kinga Świętek, z klasy 1D; Anna Konieczna, z klasy 3C; Amelia Ryszka, z klasy 4C i Mateusz Koszyk, Absolwent – pod opieką pani Elizy Krupińskiej 🙂 Psalm zaśpiewała Amelia Ryszka, a końcowe podziękowania na ręce Księdza Proboszcza Tadeusza Panusia oraz Księdza Rekolekcjonisty wygłosiła Izabella Koźluk, z klasy 3B 🙂 Dziękujemy wszystkim Uczniom i Uczennicom za piękne świadectwo wiary; a Dyrekcji, Wychowawcom i Uczącym młodzież w czasie trwania nauk rekolekcyjnych za okazaną pomoc i wsparcie 🙂 Niech zasiane Słowo wzrasta w każdym w nas w swoim czasie 🙂 Całej społeczności Chemika życzymy owocnych przygotowań do nadchodzacych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego – KATECHECI ZSCH

Skip to content