Uczniowie zwycieśkiej klasy podczas występu.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI, POEZJI i MUZYKI MIŁOSNEJ

We wtorek, 6 lutego, jury w składzie – pani vicedyrektor Ewelina Jabłońska, pani Mariola Pabian, Aleksandra Rączka (3c) i Radosław Blicharz (4k) – po wysłuchaniu zaprezentowanych przez Uczestników utworów postanowiło przyznać następujące miejsca w następujących kategoriach:

kategoria KLASA/GRUPA:

I miejsce – KLASA 1D

II miejsce – KLASA 1K

kategoria SOLISTA/J.POLSKI:

I miejsce – KLAUDIA KLUZEK (4a)

II miejsce – MAJA LIBISZEWSKA (1b)

III miejsce – INGA WASILEWSKA (1d)

kategoria SOLISTA/J.OBCY:

I miejsce – NATALIA NIEMCZYK (1k)

II miejsce – KALINA JARACZEWSKA (3c)

kategoria SOLISTA/INSTRUMENT:

I miejsce – KINGA ŚWIĘTEK (1d)

II miejsce – PATRYCJA LASKOWSKA (2b)

Konkurs prowadziła Ola Rączka, z klasy 3c 🙂 Natomiast sprzęt nagłaśniający obsługiwali uczniowie klasy 4a – Julia Ćwikła i Krystian Percik 🙂 GRATULUJEMY wszystkim Uczestnikom zdobytych miejsc 🙂 i DZIĘKUJEMY młodzieży zaangażowanej w przygotowanie konkursu oraz Nauczycielom i Wychowawcom za okazaną pomoc 🙂 Już dziś wszystkim życzymy wyjątkowych WALENTYNEK i duuuuużo miłości 🙂 ORGANIZATORZY – p. Wojciech Brzuchacz, p. Agata Walas i p. Anna Frączek-Bzowska

Skip to content