konkurs, kloędy

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia /20 grudnia br./ miał miejsce Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Jury Konkursowe w składzie:  Amelia Ryszka (4c), Kacper Lewandowski (4a), Kacper Styrna (4a), pani Anna Frączek-Bzowska i pani Agata Walas, po przesłuchaniu, w środę 20.12.br., zgłoszonych uprzednio klas, grup i solistów postanowiło przyznać następujące miejsca w kategoriach:

Kategoria SOLISTA:

I miejsce – Natalia Wójcik, z klasy 5L

II miejsce – Natalia Leszczak, z klasy 2B

Kategoria KLASA:

I miejsce – klasa 1D

II miejsce – klasa 1C

III miejsce – klasa 2D

Kategoria GRUPA:

I miejsce – klasa 2B

II miejsce – klasa 1K

Jury oceniało dobór repertuaru, znajomość melodii i wrażenia estetyczne. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i już dziś życzymy powodzenia w kolejnych Konkursach 🙂 Dziękujemy szkolnemu chórowi i pani Elizie Krupińskiej za uroczyste otwarcie naszego kolędowania 🙂 Dziękujemy Weronice Jędrzejczyk, z klasy 3k za prowadzenie Konkursu oraz Kacprom z klasy 4a za obsługę sprzętu nagłaśniającego i prace techniczne związane z Konkursem 🙂 Dziękujemy Nauczycielom WF-u za udostępnienie i przygotowanie sali gimnastycznej do przesłuchań konkursowych 🙂 a Wychowawcom i Nauczycielom za wspólne przedświąteczne kolędowanie 🙂

ORGANIZATORZY Konkursu KOLĘD i PASTORAŁEK

Skip to content