spotkania świąteczne

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W CHEMIKU

Przedświąteczny czas „zaserwował” nam dużo chorób i przeziębień, przez które odwołaliśmy tradycyjne spotkanie z emerytowanymi Pracownikami Chemika oraz część artystyczną i wspólne kolędowanie w sali gimnastycznej. Mimo to ostatni szkolny dzień 2023 roku spędziliśmy bez lekcji i zajęć dodatkowych, ale za to w miłej i świątecznej atmosferze.

Dla jednych klas był to czas na spotkania przy stole, wspólne kolędowanie, łamanie się opłatkiem i składanie życzeń świąteczno-noworocznych 🙂 Dla drugich czas na świąteczne wyjście do kawiarni i zwiedzanie krakowskich szopek 🙂 Byli też tacy, którzy wybrali świąteczny seans w kinie 🙂

Organizatorzy Konkursu Kolęd i Pastorałek przygotowali dyplomy i słodkości dla wszystkich uczestników. Niespodzianki zostały wręczone przez przedstawicieli SU i Katechetów (Amelię Ryszka, 4c i panie – Elizę Krupińską i Agatę Walas)

Uczniom, Rodzicom i wszystkim Pracownikom Chemika mówimy DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE 🙂 i dziękujemy za tworzenie prawdziwej, pełnej miłości i dobroci atmosfery w szkole nie tylko dziś, ale przez cały rok 🙂 Niech kolejny będzie jeszcze wspanialszy 🙂

Skip to content