Plakat z wynikami konkursu "Portret Anioła"

WYNIKI ŚWIĄTECZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PORTRET ANIOŁA”

Miło nam ogłosić wyniki szkolnego etapu Świątecznego Konkursu Plastycznego PORTRET ANIOŁA organizowanego przez Hospicjum św. Łazarza 🙂 Z naszej szkoły wzięło w nim udział ponad 20 osób. W środę, 20 grudnia br., pani vice dyrektor Adriana Klepka ogłosiła wyniki oraz wszystkim uczestnikom wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody-niespodzianki 🙂

I miejsce – Natasza Put, klasa 1k

II miejsce

Ewelinia Arlet-Głowacka, klasa 1c

Milenia Sołtys, klasa 1c

Agata Pieczątka, klasa 1c

Milena Bisek, klasa 1d

Małgorzata Dukała, klasa 1d

Natalia Marosek, klasa 2c

Małgorzata Piątkowska, klasa 3b

Alicja Schab, klasa 3b

III miejsce:

Anita Woźniak, klasa 1k

Laura Malinowska, klasa 2b

Paulina Roda, klasa 2b

Zuzanna Grzywa, klasa 2a

Gabriela Studzińska, klasa 2a

Milena Wach, klasa 2k

WYRÓŻNIENIA:

Zofia Stępień, klasa 1c

Wiktoria Szewc, klasa 1c

Aleksandra Małozięć, klasa 1d

Marharyta Kucherova, klasa 1k

Julia Drewniak, klasa 2d

Jagoda Lelek, klasa 2a Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam, aby DOBRO, którym się dzielicie z innymi owocowało w Waszym życiu samymi pięknymi i pogodnymi dniami 🙂 Szkolni Kooordynatorzy Konkursu (p. Julita Środa-Płatek, p. Anna Frączek-Bzowska, p. Agata Walas)

Skip to content