Plakat promujący "Galę Wolontariatu"

UROCZYSTA GALA WOLONTARIATU

Za nami tydzień wolontariatu, a w nim udział w uroczystej GALI WOLONTARIATU w ramach 5. Młodzieżowych Dni Wolontariatu organizowanych przez Miasto Kraków. W tym roku świętowaliśmy w Międzynarodowym Centrum Kultury na Rynku Głównym 25. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Czosnek, z klasy 1k oraz Maja Gromala i Małgorzata Urbańska, z klasy 2d 🙂

W oficjalnym programie uroczystości nastąpiło wręczenie nagród Laureatom Gali przez prezydenta Andrzeja Kuliga, a następnie dla zgromadzonej młodzieży wykład na temat MOTYWACJI i KOMUNIKACJI poprowadził Tomasz Kammel, prezenter telewizyjny i dziennikarz. W drugiej części  spotkania był czas na poczęstunek, rozmowy integracyjne oraz dobrą zabawę przy korzystaniu z fotobudek 🙂 DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom naszej szkoły, Rodzicom i Pracownikom Chemika za wspólne tworzenie szkolnego wolonariatu i wszystkie dotychczasowe akcje – Koordynatorzy SzW 🙂

Skip to content