Musical Jan Paweł II

MUSICAL „JAN PAWEŁ II – PRZYJACIEL WIERNYCH”

W poniedziałek, 20 czerwca br., 23 uczniów z klasy 1a, 1b i 1d wybrało się na musical zatytułowany „JAN PAWEŁ II – PRZYJACIEL WIERNYCH”. Jego realizacja miała miejsce w Nowohudzkim Centrum Kultury w Krakowie. Udział w wydarzeniu był bezpłatny. Musical został przygotowany na stulecie urodzin Papieża – Polaka. Jego reżyserem jest Andrzej Starowicz.  Wystąpili m. in. Mateusz Ziółko, Michał Gasz, Natalia Szczypuła i Łukasz Buksa, OFM. Było to niezapomniane półtorej godziny tańca, śpiewu, muzyki i światła. Bezpłatne „wejściówki” otrzymaliśmy od Instytutu Dialogu Międzykulturowego Jana Pawła II w Krakowie. Opiekunem wyjścia ze szkoły była pani Agata Walas. O tym, że musical podobał się młodzieży najlepiej świadczyły brawa, które bardzo długo rozbrzmiewały w nowohuckiej sali, a także słowa pełne zachwytu pod adresem wykonawców i organizatorów wydarzenia. Dziękujemy za zaproszenie 🙂

Skip to content