Logo programu wsparcia Su-w-ak

„Wiosenna impreza integracyjna Chemika”

W Zespole Szkół Chemicznych jest obecnie realizowany projekt pod nazwą ” Wiosenna impreza integracyjna Chemika” w ramach programu wsparcia Samorządów Uczniowskich # SU-w-ak. Projekt ma na celu nie tylko integrację społeczności uczniowskiej, prezentację zainteresowań uczniów, ale również propagowanie zachowań proekologicznych, zdrowotnych oraz promocję kultury i czytelnictwa. Za nami już najważniejsze wydarzenie tego programu- całodzienna impreza integracyjna wszystkich klas. Przed nami jeszcze tydzień z planszówkami oraz wydanie specjalnego numeru gazetki szkolnej. Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków, którego operatorem jest Fundacja Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.

Skip to content