Pożegnanie maturzystów

W piątek 29 kwietnia pożegnaliśmy absolwentów szkoły. O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej Pani Dyrektor Elżbieta Ramatowska wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Rodzice, którzy byli zaangażowani w pracę na rzecz szkoły i uczniów otrzymali podziękowania. Również uczniowie, którzy pracowali na rzecz klasy i szkoły otrzymali nagrody książkowe. Pani Dyrektor wszystkim pogratulowała ukończenia szkoły i życzyła połamania piór na maturze. Przedstawiciele absolwentów: Julia Motyka (4k) oraz Bernard Orzechowski (4o) podziękowali Dyrekcji i wszystkim uczącym za przygotowanie ich do matury oraz uśmiech, którym byli witani na lekcjach. Następnie absolwenci udali się do sal, gdzie wychowawcy rozdali im świadectwa ukończenia szkoły. Były to chwile pełne wzruszenia i łez…

Skip to content