XVIII KONKURS PAPIESKI „Z ZACHWYTU DLA ISTNIENIA”

Za nami największy w Polsce Konkurs Papieski Wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II.  Organizatorem jest Instytut Tertio Millennio. Tegoroczna edycja Konkursu przebiegała pod hasłem „Z ZACHWYTU DLA ISTNIENIA” i w szczególny sposób zajęła się kwestią ekologii integralnej. I etap konkursu składał się z 25 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Quiz zawierał pytania z zakresu nauczania papieża Franciszka i Jana Pawła II w tematyce ekologii i opierał się o encykliki Centesimus Annus oraz Laudato Si. Ten etap Konkursu Papieskiego można było rozwiązać do 31 marca br. do godziny 23:59. Z naszej szkoły wzięło udział 15 uczniów. Najlepsze wyniki zdobyli:

I miejsce:

Patrycja Brożek, klasa 3l, 23/25 pkt

II miejsce:

Emilia Cieślik, klasa 4k,  20/25 pkt

Marcin Krzyworzeka, klasa 4k, 20/25 pkt

III miejsce:

Hubert Gąsienica-Mikołajczyk, klasa 4k, 19/20 pkt

Małgorzata Spisak, klasa 4k, 19/25 pkt

Anna Wilk, klasa 4k, 19/20 pkt

Do II etapu zakwalifikowali się wszyscy Uczestnicy quizu on-line, którzy uzyskali więcej niż połowę punktów. W II etapie należało rozwiązać test w dniach od 20 do 27 kwietnia na platformie konkursowej. Ze względu na trudności techniczne nie wszystkim udało się ten etap przejść 🙁 Mimo to wszystkim GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów 🙂 Katecheci ZSCH

Skip to content