Turniej siatkówki plażowej

W piątek 10 września uczniowie z Zespołu Szkół Chemicznych rywalizowali w Rekreacyjnym Turnieju Siatkówki Plażowej o tytuł mistrza szkoły. W tym roku zawody zostały zorganizowane na obiektach sportowych położonych w pięknej scenerii Zalewu Nowohuckiego. Do zawodów zgłosiło się 13 drużyn: 9 par chłopców i 4 pary dziewcząt. Turniej rozpoczął się o godzinie 11.00. Przy słonecznej pogodzie idealnej do zawodów plażówki toczyła się zacięta rywalizacja o medale. Rozegrano w sumie 14 meczy, które wyłoniły zwycięzców.

Tytuł mistrzów ZSCH zdobyli:
Jan Jurkiewicz – 3f i Maciej Pasieka – 3m.
Wicemistrzami zostali : Eryk Celej – 2a i Krystian Percik – 2a.
Trzecie miejsce zdobyli : Piotr Kurelus – 2a i Igor Kowalczuk – 3l

Tytuł mistrzyń ZSCH zdobyły:
Kinga Hanusiak – 3k i Gabriela Strój – 3a
Wicemistrzyniami zostały: Natalia Kopeć – 3f i Oliwia Światłoń – 3f
Trzecie miejsce zdobyły: Wiktoria Kowalczyk – 4k i Magdalena Ślęczka – 4k


Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział i gratulujemy zdobytych miejsc!
nauczyciele wychowania fizycznego

Skip to content