Popiersie Marii Skłodowskiej-Curie. W tle uczniowie klas pierwszych biorący udział w uroczystościach w Parku Jordana.

TYDZIEŃ PATRONKI SZKOŁY

W dniach 20—27 marca  2024 roku w naszej szkole obchodzony był  tydzień Patronki – Marii Skłodowskiej – Curie. Uczniowie klas pierwszych rywalizowali  w konkursach: literackim, chemicznym, plastyczno- fotograficznym i biograficzno-historycznym.

Wyniki :

1.     Milena Macuda 1d

2.     Maja Libuszewska 1b, Aleksandra Chodur 1c

3.     Anna Pyzik 1c, Zofia Hryniewicz 1b

1.     Maja Dziurzyńska 1a

2.     Małgorzata Dukała 1d

3.     Leon Bargiel 1b,praca zbiorowa –  Kacper Ordon, Kinga Paulewicz, Anna Ciesielka 1k

1.     Marharyta Kucherova 1k

2.     Dawid Karpierz 1a

3.     Magdalena Mazur 1k

1.     Wiktoria Gramatyka 1a

2.     Wiktoria Szewc  1c

3.     Klara Szkolik 1k

1.     miejsce – klasa 1a

2.     miejsce – klasa 1k

3.     miejsce – klasa 1d i klasa 1c

4.     miejsce – klasa 1b

W wyniku klasyfikacji konkursowej 1 miejsce zdobyła klasa 1a, która zgodnie z tradycja naszej szkoły zorganizuje w przyszłym roku szkolnym akademię poświęconą Patronce.

Gratulujemy zwycięzcom !!!!!!

Ogłoszenie wyników odbyło się  dnia 27  marca w czasie  uroczystej akademii poświęconej Patronce Szkoły Marii Skłodowskiej – Curie przygotowanej przez klasę 2c pod opieką pani Martyny Sarapaty. Akademia zwieńczyła tydzień zmagań konkursowych wśród uczniów klas pierwszych.  W czasie przedstawienia uczniowie  pokazali wysoki talent gry aktorskiej oraz niesamowite zdolności wokalne i artystyczne.  Pani Dyrektor wręczyła dyplomy a młodzież klas pierwszych nagrodziła gromkimi brawami zwycięzców. Po Akademii młodzież udała się  pod pomnik Patronki Szkoły w Parku Jordana by złożyć kwiaty.

Skip to content