Kredkobranie, kredki, zbiórka, pomoc, Ignatianum

KREDKOBRANIE 2023 – PODZIĘKOWANIE

Z przyjemnością informujemy, iż w tegorocznej ogólopolskiej akcji KREDKOBRANIE udało nam się zebrać 10 opakowań kredek, 96 zeszytów, 39 bloków i papieru kolorowego, 5 opakowań farb plakatowych, 7 opakowań plasteliny, 7 opakowań pisaków, 66 długopisów, 3 piórniki, 32 ołówki, 4 kleje, 31 przyborów geometrycznych i cyrkli, 17 gumek, 9 nożyczek, 13 temperówek, 2 taśmy klejącej, 1 opakowanie bibuły, 1 teczkę, 2 opakowania pędzli oraz po jednej sztuce korektora, dziurkacza i notes.

W imieniu obdarowanych dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach DZIĘKUJEMY pani Ewie Zagrobelny i pani Martynie Sarapacie za przyniesione dary 🙂 oraz młodzieży – Miłoszowi Kołodziej (1a), Antkowi Czosnek (1k), Jakubowi Czuła i Nikodemowi Półtorniak (2a), Julii Drewniak, Natalii Molendys i Małgosi Urbańskiej (2d), Elilii Bzdyl (3b), Bartkowi Skupień (3a), Klaudii Kluzek, Kindze Górnicz, Weronice Gazda, Klaudii Kołodziej, Julii Szelowskiej, Arturowi Piechowicz i Krystianowi Precik (4a) oraz Liliannie Moksa (5m) 🙂

Zebrane artykuły plastyczne i przybory szkolne zostały przygotowane do transportu przez młodzież z klasy 3c i 3d w piątek (06.10.br). Natomiast w poniedziałek (09.10.br) dostarczone do Fundacji IGNATIANUM 🙂

Skip to content