Plakat akcji "Kredkobranie 2023". U góry obrazka kolorowy napis "Kredkobranie", poniżej kredki . Na środku plakatu znajduje się serce.

ZAMIEŃMY MARZENIA NA PEJZAŻE – KREDKOBRANIE 2023

W imieniu Fundacji IGNATIANUM zapraszamy do włączenia się w ogólnopolską akcję charytatywną ZAMIEŃMY MARZENIA NA PEJZAŻE – KREDKOBRANIE 2023. Jej celem jest zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach. Zbiórka trwa do 30 września br.

W ramach akcji zbieramy:  Kredki  Zeszyty  Bloki/Papier kolorowy  Farby  Plastelinę  Pisaki  Długopisy  Piórniki  Ołówki  Kleje  Przybory geometryczne/Cyrkle  Plecaki  Gumki  Nożyczki  Temperówki  Taśmy klejące  Bibuły  Teczki  Ryzy papieru  Pędzle

Przyniesione dary można oddawać do Koordynatorów Szkolnego Wolontariatu (p. Anny Frączek-Bzowskiej; p. Agaty Walas) lub zostawić podpisane na szkolnej portierni.

Skip to content