STARTUJEMY… W NOWY… 2023/2024 ROK SZKOLNY

W poniedziałek, 4 września, rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny 🙂 Najpierw prosiliśmy o Boże błogosławieństwo w Kolegiacie św. Anny w czasie Eucharystii 🙂 Następnie nowych uczniów w sali gimnastycznej przywitała Pani Dyrektor Elżbieta Ramatowska, Wychowawcy i Samorząd Szkolny 🙂

Po oficjalnym spotkaniu młodzież klas pierwszych „ruszyła”, by poznać nową szkołę i nowe obowiązki. Natomiast pozostałe klasy spotkały się w salach lekcyjnych po wakacyjnej przerwie i zapoznały z harmonogramem na 2023-2024 rok.

Wszystkim Pracownikom Chemika, Uczniom i ich Rodzicom życzymy udanej i owocnej współpracy 🙂 Niech to będzie rok bogaty w zdobywanie wiedzy, rozwijanie talentów i umacnianie przyjaźni 🙂

Pani Dyrektor podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przemawia przez mikrofon. W tle poczet sztandarowy.

Pani wicedyrektor podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przemawia przez mikrofon. W tle poczet sztandarowy.

Poczet sztandarowy na tle ołtarza podczas uroczystej Mszy Św.
Skip to content