WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI, POEZJI i MUZYKI MIŁOSNEJ

W dniu 20 lutego br., jury w składzie – pani Aneta Polit, pani Agata Walas, Amelia Ryszka, 3c; Bartosz Kuźniar, 3a i Radek Blicharz, 3k – po wysłuchaniu zaprezentowanych przez Uczestników utworów postanowiło przyznać następujące miejsca:

I miejsce /ex aequo/:

Olimpia Scechura, klasa 4f;

Wiktoria Szaraniec, klasa 4k;

Wiktoria Bruzda, klasa 2d

II miejsce

Alicja Kościej, klasa 4f

III miejsce

Małgorzata Piątkowska, klasa 2b

Do Konkursu Walentynkowego należało przygotować jeden utwór o tematyce miłosnej w wybranym przez siebie języku (polskim lub obcym). Mogła to być piosenka, poezja, muzyka instrumentalna, poezja śpiewana lub twórczość własna. Jury oceniało zgodność tematu z motywem konkursowym oraz ogólne wrażenia estetyczne 🙂

Przesłuchania prowadził Bartosz Kuźniar, z klasy 3a 🙂 Natomiast za obsługę sprzętu nagłaśniającego odpowiedzialny był Radek Blicharz, z klasy 3k 🙂 Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w Konkursie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

ORGANIZATORZY

Skip to content