Klasa 1 podczas wsytępu konkursowego. Klasa stoi na tle dekoracji na któej znadjuje się gwiazda betlejemska oraz gwiazdki.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia /21 grudnia br./, odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek. Czas zimy, a więc chorób i przeziębień, sprawił, że z 15 zgłoszonych klas, grup i solistów w sumie wzięło udział 6 najwytrwalszych zespołów. Jury Konkursowe w składzie – Aleksandra Kasprolewicz, klasa 2b; Radosław Blicharz, klasa 3k, pani Julita Środa-Płatek, pani Oliwia Musiał i pani Agata Walas – po przesłuchaniu obecnych klas i solistów postanowiło przyznać następujące miejsca w kategoriach:

Kategoria SOLISTA:

I miejsce /exquo/: Natalia Wójcik, z klasy 4l i Wiktoria Szaraniec, z klasy 4k

II miejsce: Agnieszka Flak, z klasy 3d

Kategoria KLASA:

I miejsce /exquo/ – klasa 1A i klasa 1K

II miejsce – klasa 1D

Jury oceniało dobór repertuaru, znajomość melodii i wrażenia estetyczne. Serdecznie gratulujemy i przypominamy, iż Zwycięskie Klasy – 1a i 1k oraz Soliści – Natalia Wójcik i Wiktoria Szaraniec, będą prezentować wygrane kolędy i pastorałki w czasie czwartkowego /22.12.br./ Koncertu Kolęd w Chemiku 🙂 Konkurs prowadził Bartosz Kuźniar, z klasy 3a 🙂 Natomiast Kacper Lewandowski i Kacper Styrna, również z klasy 3a zadbali o sprzęt nagłaśniający i prace techniczne 🙂 Dziękujemy NAUCZYCIELOM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO za udostępnienie i przygotowanie sali gimnastycznej do przesłuchań konkursowych 🙂 a Wychowawcom i Nauczycielom za wspólne przedświąteczne kolędowanie 🙂 ORGANIZATORZY Konkursu KOLĘD i PASTORAŁEK

Skip to content