Krakowska Zbiórka Żywności

KRAKOWSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać 19 opakowań makaronów, 13 opakowań ryżu, 15 opakowań kaszy, 1 opakowanie fasoli, 10 kg mąki, 2 kg cukru, 4 galaretki, 3 kisiele, 4 budynie, 4 zupy w proszku, 10 herbat, 1 kawę, 10 słoików dżemów, 1 słoik miodu, 6 produktów żywności dla dzieci, 4 oleje, 11 czekolad, 15 puszek konserw mięsnych, 14 puszek konserw rybnych, 13 puszek pasztetów, 6 puszek kukurydzy, 7 puszek groszku, 2 puszki pomidorów i 1 puszkę fasoli – w sumie 72 kilogramy żywności 🙂

DZIĘKUJEMY szczególnie RODZICOM i UCZNIOM klasy 4A wraz z WYCHOWAWCĄ, panią vicedyrektor Adrianą Klepką za KLASOWE zaangażowanie i zakup żywności 🙂

DZIĘKUJEMY UCZNIOM i UCZENNICOM wraz z RODZICAMI z klas:

Magdalenie Molendys, 1d

Emilii Bzdyl, 2b

Kindze Gierackiej, 2d

Bartłomiejowi Skupień, 2a

Krystianowi Percik, 3a

Magdalenie Chodak, 4e

Zofii Sadowskiej, 4e

Zofii Świt, 4f

Antkowi Czosnek, ze SP nr 162 🙂

DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM Chemika, a szczególnie:

p. Elżbiecie Gurgul,

p. Annie Czosnek,

p. Aleksandrze Machurze,

p. Julicie Środzie – Płatek 🙂 Zebrana żywność została spakowana w piątek, 14.10.br., przez uczennice klasy 2a /Magda

Skip to content