Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

We środę 13 października odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość odbyła się na Sali gimnastycznej , gdzie przedstawiciele klas pierwszych składali przyrzeczenie na ręce Pani Dyrektor Elżbiety Ramatowskiej. Przebieg uroczystości uświetnił chór pod przewodnictwem pani Joanny Niemiec. Pozostali uczniowie w klasach za pośrednictwem transmisji internetowej obserwowali przebieg ślubowania , śpiewając Hymn Polski i Szkoły składali ślubowanie do swoich Wychowawców. W klasach uczniowie oglądnęli prezentacje o szkole, naszej patronce, ciekawej chemii oraz uczestniczyli w quzzisie. Po wspólnym spędzeniu czasu wszyscy poszli do Parku Jordana aby złożyć bukiet kwiatów i zapalić znicze pod pomnikiem Marii Skłodowskiej Curie. Popiersie  noblistki zostało objęte honorowym patronatem naszej szkoły.

Skip to content