XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Złoty Talent „Zaśpiewam Ci Mamo”
W XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Złoty Talent „Zaśpiewam Ci Mamo”:
- utworem LIST DO MATKI (V. Villas) pani Anna Ryglowska – Gonek /nauczycielka j. polskiego, filozofii oraz opiekunka Zespołu Muzyczno-Instrumentalnego Chemika/ zdobyła SREBRNY MIKROFON, czyli II miejsce 🙂
- Natalia (uczennica technikum) kolejny raz udowodniła, że Prawdziwy Chemik nie samą chemią żyje 🙂 wykonując utwór MAMO TYŚ PŁAKAŁA zdobyła II miejsce, czyli SREBRNY MIKROFON 🙂
Serdecznie gratulujemy życząc sił na zbliżający się koniec roku i realizację kolejnych muzycznych pasji 🙂
Pełne wyniki dostępne na stronie: https://zlotytalent.pl/zaspiewam-ci-mamo/

















