#Ogarniam Życie z Liderem
Bieganie, to ten czas, kiedy negatywne emocje znikają,
a w ich miejsce pojawia się szczęście”.
W ramach projektu #Ogarniam Życie z Liderem… braliśmy udział w Imprezie Sportowej #OGARNIAMŻYCIE… BIEGIEM
Zawody miały miejsce na krakowskich Błoniach, w piątek, 22 maja br. Ich celem było wzmacnianie kondycji psychicznej młodych ludzi poprzez uprawianie sportu. Wydarzenie organizował Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa. Zadaniem młodzieży był bieg sztafetowy na dystansie ok. 1000M. Naszą szkołę reprezentowali – Dawid, Mieszko, Miłosz, Matylda, Ania i Julia 🙂
DZIĘKUJEMY za Wasze zaangażowanie 🙂 Dziękujemy także Patrykowi i Mikołajowi za wcześniejszy odbiór pakietów startowych.
Zespół Koordynacyjny – Amir, Leon, Tomasz, Antoni i Emilia wraz z p. Agatą Walas





















