Plakat promujący 46 Festiwal Artystyczny Młodzieży

Małopolski Festiwal Artystyczny

W poniedziałek, 11 maja, o godzinie 17.00 w Teatrze Groteska odbyła się GALA FINAŁOWA 46. Małopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży. REDAKTORKI „ALCHEMIKA”: Zofia (naczelna), Natasza, Karolina, Anna, Paulina, Aleksandra, Nikola, Karolina i Magda oraz pani Agata Walas uczestniczyły w tym pięknym wydarzeniu 🫶.

​Na początku uczennice wzięły udział w BIESIADZIE LITERACKIEJ ✒️📜, czyli spotkaniu z JURY w kategoriach literatura i dziennikarstwo. Podczas rozmowy dowiedziały się, co wymaga korekty, a co stanowi mocną stronę ostatnich numerów naszej gazetki 📰. Potem odbyły się występy 🎭 (prezentacje zwycięskich popisów wokalnych, teatralnych, tanecznych oraz dzieł plastycznych, fotograficznych i literackich), a także wręczenie nagród i wyróżnień laureatom konkursu 🏆.

​Nasza szkolna gazetka jako jedyna w Małopolsce otrzymała WYRÓŻNIENIE. Jesteśmy dumni z naszych redaktorek! Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne! 👏

Przejdź do treści