Lekkoatletyczny czwartek
Dzień 14 maja za nami… a tym samym drugi rzut Imprezy Sportowej #OGARNIAMŻYCIE… Z CZWARTKIEM LEKKOATLETYCZNYM w ramach Projektu #Ogarniam Życie z Liderem…
Tym razem zawody odbyły się na Stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków „Wschód”, os. Szkolne 39. Naszymi konkurencjami były: bieg 60 m, skok w dal – strefa, rzut piłeczką palantową, bieg 600 m oraz sztafeta 4x100m MIX.
Naszą 8-osobową ekipę tworzyli: dwie Julie, Ania, Matylda, Patryk, Mikołaj, Dawid i Mieszko. Cały skład sprawił, że wzięliśmy udział we wszystkich konkurencjach sportowych. Bardzo Wam dziękujemy za reprezentację Chemika 🙂
Zespół Koordynacyjny – Amir, Leon, Tomasz, Antoni i Emilia wraz z p. Agatą Walas





















