Gra terenowa
Podczas realizacji projektu #Ogarniam Życie z Liderem, którego celem jest m.in. kreowanie postaw prozdrowotnych w społeczności szkolnej ![]()
, zaprosiliśmy naszych kolegów i koleżanki wraz z wychowawcami do udziału w GRZE TERENOWEJ ![]()
.
Wydarzenie odbyło się w piątek, 8 maja, na terenie parku Jordana. Był to czas integracji wszystkich uczniów, a poszczególne etapy gry pokazały, jak ważna w naszym życiu jest komunikacja i współpraca.
Dziękujemy paniom – Iwonie Gruchot, Dominice Sidor, Gabrieli Wajs, Joannie Zimie oraz panu Jackowi Srebro
za uczestnictwo w imprezie. Dziękujemy również wszystkim kolegom i koleżankom za świetną zabawę
.
Dziękujemy Organizatorom projektu za zaplecze finansowe
. Dzięki otrzymanym środkom mogliśmy zakupić materiały potrzebne do przeprowadzenia gry oraz napoje i słodkie przekąski dla uczestników ![]()
.
Wierzymy, że podobne inicjatywy będą częściej organizowane w naszej szkole, ponieważ mają istotny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie psychiczne
.
Zespół Koordynacyjny: Amir, Leon, Antek, Tomek, Emilia oraz pani Agata Walas






















