Kolaż pięciu zdjęć przedstawiający uczestników gry terenowej

Gra terenowa

Podczas realizacji projektu #Ogarniam Życie z Liderem, którego celem jest m.in. kreowanie postaw prozdrowotnych w społeczności szkolnej 🫀🧠, zaprosiliśmy naszych kolegów i koleżanki wraz z wychowawcami do udziału w GRZE TERENOWEJ 🏃‍♂️🎲.

​Wydarzenie odbyło się w piątek, 8 maja, na terenie parku Jordana. Był to czas integracji wszystkich uczniów, a poszczególne etapy gry pokazały, jak ważna w naszym życiu jest komunikacja i współpraca.

​Dziękujemy paniom – Iwonie Gruchot, Dominice Sidor, Gabrieli Wajs, Joannie Zimie oraz panu Jackowi Srebro 🫶 za uczestnictwo w imprezie. Dziękujemy również wszystkim kolegom i koleżankom za świetną zabawę 😃.

​Dziękujemy Organizatorom projektu za zaplecze finansowe 💰. Dzięki otrzymanym środkom mogliśmy zakupić materiały potrzebne do przeprowadzenia gry oraz napoje i słodkie przekąski dla uczestników 🍪🧃.

Wierzymy, że podobne inicjatywy będą częściej organizowane w naszej szkole, ponieważ mają istotny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie psychiczne 🌞.

​Zespół Koordynacyjny: Amir, Leon, Antek, Tomek, Emilia oraz pani Agata Walas

Kolaż zdjęć przedstawiający uczestników gry terenowej

Kolaż pięciu zdjęć przedstawiający uczestników gry terenowej
Kolaż zdjęć przedstawiający uczestników gry terenowej

Kolaż zdjęć przedstawiający uczestników gry terenowej
Kolaż 6 zdjęć przedstawiający uczestników gry terenowej

Przejdź do treści