zakończenie roku szkolnego

WAKACJI NADSZEDŁ CZAS :)

Kolejny rok szkolny za nami…

Ostatni dzień 2023-24 roku zaczęliśmy od Eucharystii w Kolegiacie św. Anny, na ul. św. Anny 11, by „naładować duchowe akumulatory” na letnią kanikułę 🙂

Następnie, w sali gimnastycznej Chemika, NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH odebrali z rąk Dyrekcji pamiątkowe nagrody i dyplomy, za trud włożony w miniony rok i wysokie średnie 🙂 a Samorząd Uczniowski składał podziękowania i życzenia na czas nadchodzących letnich dni…

Ostatnim punktem były spotkania klasowe z Wychowawcami, a wśród nich odbiór świadectw i radość z rozpoczętych WAKACJI 🙂

Życzymy, aby nadchodzące dni były czasem odpoczynku dla ciała i ducha 🙂 Abyśmy pełni energii, radości i ochoty do pracy i nauki wrócili we wrześniu 🙂 Słońca i uśmiechu od ucha do ucha życzą Uczniom Chemika Wychowawcy, Nauczyciele i Dyrekcja 🙂

Skip to content