Prace przygotowane przez uczniów

KONKURS PLASTYCZNY #KAMYCZKINADZIEI – PODZIĘKOWANIE

Drodzy Uczniowie,

w imieniu Organizatorów – Hospicjum św. Łazarza – DZIĘKUJEMY za wszystkie kamyczki, które dotarły do Szkolnych Koordynatorów Konkursu i jednocześnie informujemy, że wykonane przez Was prace zostały w czwartek (09.05.2024) przekazane na ul. Fatimską 17 🙂

Szczególne podziękowania kierujemy do:

młodzieży z klasy 3k

Zosi Hryniewicz (1b)

Jędrzeja Duminickiego, Patrycji Lis i Dagmary Musiał (1a)

Antka Czosnka i Nataszy Put (1k)

Natalii Leszczak, Kamila Lipiarza, Laury Malinowskiej, Zuzi Majewskiej, Natalii Marosek i Grzesia Sabora (2b)

Julii Drewniak (2d)

Gabrysi Studzińskiej (2a)

Ali Schab i Szymona Kądzielawy (3b) 🙂

W najbliższym czasie poinformujemy Was o WYNIKACH szkolnego etapu Konkursu Plastycznego #KAMYCZKINADZIEI🙂

Szkolni Koordynatorzy (p. Anna Frączek-Bzowska, p. Julita Środa-Płatek, p. Agata Walas, p. Jacek Srebro)

Kamyczki znajdują się na fanpage’u:

https://www.facebook.com/share/oc5Qt6qpxavxVXjK

„Uwaga, uwaga! Zapraszamy serdecznie, niech @wszyscy @obserwujący zajrzą na grupę FB Kamyczki Nadziei. Tam Waszym oczom ukażą się ogromne ilości pięknych żonkilowych kamyczków, które na konkurs #KamyczkiNadziei przygotowały dzieci i młodzież.

Pomóżcie nam, dając lajka i udostępniając ten, który najbardziej Wam się podoba. Wybierzcie najciekawszy, zdaniem społeczności FB, kamyczek. Pomóżcie nam rozstrzygnąć konkurs! 🙂 Przyznajcie nagrodę „publiczności internetowej” 🙂 Wygra ten kamyczek, pod zdjęciem którego będzie największa suma lajków ❤👍 i udostępnień”.

https://facebook.com/events/s/kamyczkinadziei-wskaz-najcieka/440399702035557

Polubcie i udostępniajcie KAMYCZKI uczniów Chemika👍

Skip to content