Flaga utworzona przez uczniów podczas kartoniady.

Obchody Świąt Majowych

W dniach – 22 – 30 kwietnia 2024 w naszej szkole obchodziliśmy Święta Majowe. Uczniowie wraz z  wychowawcami uczestniczyli w uroczystych lekcjach patriotycznych  a  30 kwietnia cała społeczność szkolna  udała się na podwórko gdzie wspólnie :

Zaśpiewali Hymn Państwowy

Utworzyli biało- czerwona flagę

Zatańczyli poloneza

Zatańczyli belgijkę

Wielu uczniów i nauczycieli na ten dzień przebrało się  w stroje historyczne, regionalne czy harcerskie a wspólnie zatańczona belgijka wywołała falę entuzjazmu.

Następnie odbyła się Akademia szkolna zorganizowana przez klasę  2d pod opieka wychowawcy – Pani Małgorzaty Molik obrazująca znaczenie Konstytucji 3 maja. Gra aktorska młodzież wywołała ogromny aplauz widowni przejawiający się długimi oklaskami.

Skip to content