Uczniowie niosą paczki z darami zebranymi w czasie akcji,

KRAKOWSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Krakowskiej Zbiórce Żywności 🙂 Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać 58 kg żywności długoterminowej dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Krakowa 🙂

DZIĘKUJEMY uczniom klasy 2k wraz z wychowawcą, panią Mariolą Pabian 🙂 oraz Natalii Rączce (2c), Weronice Garbień, Natalii Molendys i Małgosi Urbańskiej (2d), Izie Koźluk (3b), Olkowi Zielińskiemu (3a), Krystianowi Precikowi (4a), Miłoszowi Kołodziejowi (1a), Antkowi Czosnkowi (1k), Antoninie Stachańczyk (1d) i Dominikowi Konopce (1c) 🙂 Zbiórka trwała od 9 do 13 października. Zebrane dary policzyli, spakowali i opisali uczniowie z klasy 2k i 2b we wtorek, 17.10. – DZIĘKUJEMY 🙂 Natomiast w czwartek, 19.10., żywność została przekazana do Banku Żywności na ul. Zabłocie 20 – DZIĘKUJEMY Tomkowi Fryczek i Hubertowi Grudnik (3a) za pomoc w transporcie 🙂

Skip to content