Uczniowie ZSCH podczas wernisażu.

W DARZE DLA HOSPICJUM :)

W czwartek, 15 czerwca br., w ramach Koncertów przy Otwartych Oknach mogliśmypodzielić się naszymi muzycznymi talentami z Pracownikami i Podopiecznymi Hospicjum św. Łazarza 🙂 Jednocześnie nasze „koncertowanie” zbiegło się z otwarciem Wernisażu Wystawy
Żonkilowej, którą można podziwiać przed hospicyjną kaplicą 🙂 Tam też odbył się nasz występ – Amelia Ryszka, z klasy 3c zaśpiewała przebój „So This Is Love” (z filmu Kopciuszek) oraz piosenkę Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście” 🙂 Natomiast Natalia Wójcik, z klasy 4l
wzruszający utwór „Nasz Dom” oraz przebój z filmu Pohacontas „Kolorowy Wiatr” 🙂 Razem z nami była także siostra Amelii, Martyna Ryszka (z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie). Martyna zagrała na saksofonie dwa utwory –
Andante Et Allegro oraz Put Your Head On My Shoulder 🙂 Opiekunem wyjścia była pani Agata Walas, a kibicowały nam Helena Więcek i Martyna Roś, z klasy 3c oraz Łucja i Maja, ze Szkoły Muzycznej 🙂

Skip to content