Plakat filmu "Cudowny Chłopak". Na zdjęciu chłopiec w kasku rowerowym oraz dwoje dorosłych.

„Cudowny chłopak” – projekcja filmu w kinie Kijów

Uczyć się można na różne sposoby… Jednym z nich jest np. edukacyjne wyjście do kina. 40-osobowa grupa uczniów z Chemika miała taką możliwość w czwartek, 18 maja, pod opieką pani Julity Środy-Płatek i pani Agaty Walas 🙂 Najpierw w kinie Kijów odbyła się 30-minutowana prelekcja na temat TEOLOGII CIAŁA według teologa i filozofa Karola Wojtyły, a następnie quiz z wiedzy o życiu i nauczaniu polskiego papieża (18 maj to kolejna rocznica jego urodzin w pobliskich Wadowicach). Ostatnim punktem naszego wyjścia był gratisowy seans filmu CUDOWNY CHŁOPAK z Julią Roberts, Owenem Wilsonem i Jacobem Tremblay 🙂 Tych, którzy nie widzieli tego filmu gorąco zachęcamy – to po prostu trzeba zobaczyć. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie – DZIĘKUJEMY za zaproszenie i polecamy się na przyszłość 🙂

Widok na ekran podczas "Quizu Papieskiego"
Skip to content