Uczniowie klasy maturalnej na Jasnej Górze przed pomnikiem Jana Pawła II

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

W ostatnim tygodniu nauki (25.04.2023) wybraliśmy się na Jasną Górę, by przed CudownymObrazem Matki Bożej dziękować za 4 lata pobytu w Chemiku i prosić o potrzebne dary i łaski nacałe dorosłe życie, szczególnie na czekający nas egzamin maturalny 🙂 Naszym Opiekunem była
pani Agata Walas 🙂 W planie pielgrzymki mieliśmy Eucharystię z Aktem Zawierzenia Maryi,Drogę Światła na Wałach oraz czas na indywidualną modlitwę i zwiedzanie kompleksuSanktuarium 🙂 W tym roku nasze pielgrzymowanie połączyliśmy z Maturzystami z Prywatnego
Liceum SS. Prezentek; którym towarzyszył o. Rafał Waluch, OFM 🙂 Maryjo, Matko Polski iPolaków, prowadź nas przez całe życie 🙂

Wnętrze kaplicy na Jasnej Górze.

Widok na klasztor na Jasnej Górze.
Dwoje uczniów klasy 4f wraz z zakonnikiem odmawiają modlitwę.


Uczniowie klasy maturalnej na Jasnej Górze.
Skip to content