Uczniowie klasy na sali gimnastycznej pierwszej stoją w rzędzie po odebraniu dyplomów.

Tydzień Patronki szkoły –  akademia poświęcona Marii Skłodowskiej –  Curie.

Dnia 31 marca w naszej  szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona patronce szkoły Marii Skłodowskiej – Curie przygotowana przez klasę 2c pod opieką pani Edyty Gorajczyk. Akademia zwieńczyła tydzień zmagań konkursowych wśród uczniów klas pierwszych.  W czasie przedstawienia uczniowie  pokazali wysoki talent gry aktorskiej oraz niesamowite zdolności wokalne i artystyczne.  W wyniku klasyfikacji konkursowej 1 miejsce zdobyła klasa 1c, która zgodnie z tradycja naszej szkoły zorganizuje w przyszłym roku szkolnym akademię poświęconą Patronce. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy a młodzież klas pierwszych nagrodziła gromkimi brawami zwycięzców.

Po Akademii młodzież poszla pod pomnik Patronki Szkoły w Parku Jordana by złożyć kwiaty.

Skip to content