Prezenty zebrane podczas akcji. Akcesoria dla dzieci. Pieluchy, puzzle, zabawki.

Zbiórka Mikołajowa

W grudniu po raz kolejny zorganizowaliśmy w naszej szkole  „Zbiórkę  Mikołajową”. Zbieraliśmy zabawki, gry oraz środki kosmetyczne dla chorych dzieci z Oddziału Onkologii z Prokocimia. Dziękujemy wszystkim za „Wielkie Serce”, za pomoc i przyłączenie się do zbiórki. Otrzymane prezenty z pewnością spodobają się dzieciom i spowodują, że na ich twarzach pojawi się uśmiech.

Kolejny raz udowodniliśmy, że RAZEM MOŻEMY WIELE:)))

Prezenty zebrane podczas akcji. Książki, gry komputerowe, resorówki.

Prezenty zebrane podczas akcji. Książki, gry komputerowe.
Prezenty zebrane podczas akcji. Akcesoria dla dzieci.

Prezenty zebrane podczas akcji. Akcesoria dla dzieci. Ksiązki, puzzle, kredki.
Skip to content