WYNIKI XX JUBILEUSZOWEGO KRAKOWSKIEGO KONKURSU TRADYCYJNEJ PIEŚNI I PIOSENKI POLSKIEJ

Miło nam poinformować, iż w XX Jubileuszowym Krakowskim Konkursie Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości, który odbył się w czwartek – 24.11.2022r. – w Młodzieżowym Domu Kultury “Dom Harcerza” im. prof. Aleksandra Kamińskiego, ul. Lotnicza 1 – nasze SOLISTKI w kategorii MŁODZIEŻ SZKOLNA zdobyły następujące miejsca:

GP – WIKTORIA BRUZDA, klasa 2d

II MIEJSCE – WIKTORIA SZARANIEC, (akomp. KAMIL KRAMARZ), klasa 4k

III MIEJSCE – WIKTORIA LEŚNIAK, klasa 4a

III MIEJSCE – AMELIA RYSZKA, klasa 3c

Uroczysty FINAŁ odbędzie się w styczniu 2023 roku. O miejscu i terminie Organizatorzy poinformują nas po Nowym Roku. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Skip to content