MIKOŁAJKOWA KWESTA i KIERMASZ DLA CHOREGO FRANIA

W środę, 7 grudnia br., w ramach akcji I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM młodzież z klasy 2k zorganizowała Mikołajkową Kwestę i Mikołajkowy Kiermasz 🙂 Zebrane w ten sposób fundusze przekazaliśmy w piątek, 09.12.br., na leczenie onkologiczne chorego Franusia. Chłopiec ma 6 lat i mieszka w Głogoczowie. W sierpniu tego roku wraz z Rodzicami dowiedział się, że choruje na złośliwy nowotwór układu nerwowego.

Na przerwach po 4 i 5 lekcji przed pokojem nauczycielskim można było zakupić „mikołajkowe słodkości” wykonane przez uczniów i uczennice klasy 2k 🙂 Kiermasz i Kwestę prowadziły Amelia Sroka, Weronika Jędrzejczyk, Oliwia Kozak, Julia Siudak i Oliwia Uznańska 🙂 W sumie udało nam się zebrać około 1200 zł 🙂  W imieniu Frania, jego Rodziców i młodzieży z klasy 2k DZIĘKUJEMY za zaangażowanie i otwarte serce w tym gorącym, przedświątecznym czasie 🙂 Kolejny raz udowodniliśmy, że RAZEM MOŻEMY WIELE 🙂

Franiowi wciąż można pomagać poprzez wpłatę na konto Fundacji KAWAŁEK NIEBA – https://www.kawalek-nieba.pl/franus-foremny/

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu

Skip to content