Zawodnicy Zespołu Szkół Chemicznych - drużyna chłopców. Pozują z paletkami na tle stołu do ping-ponga.

Międzyszkolne zawody tenisa stołowego

9 grudnia na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej odbyły się międzyszkolne zawody drużynowe w tenisa stołowego, w ramach Licealiady. Naszą szkołę reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców. Dziewczęta w składzie : Edyta Gawin -2c i  Patrycja Marzec -3c po zaciętych meczach odpadły w drugiej rundzie. Drużyna chłopców w składzie :  Piotr Kurelus -3a, Mikołaj Stolarski -4l i Kamil Lipiarz -1b, zakończyła rozgrywki na świetnym 5 miejscu na 36 startujących ekip. W pierwszej rundzie chłopcy pokonali drużynę Zespołu Szkół Poligraficzno – Medialnych, w drugiej rundzie ulegli XLIII LO, następnie odnieśli 5 zwycięstw, kolejno pokonując : Salezjańskie LO, XLI LO, II LO, XLII LO i I LO. W walce o najlepszą czwórkę turnieju zostali pokonani przez XIII LO, po zaciętym meczu deblowym, wynikiem 2:1. Turniej był rozgrywany systemem pucharowym do dwóch przegranych.

Jest to jak do tej pory najlepsze miejsce Naszej młodzieży w ramach Licealiady 2022/23.

Wielkie gratulacje dla chłopców za wspaniałą grę.

Skip to content