Erasmus+ – wyniki rekrutacji

 

Do udziału w projekcie  „LABORATORIUM INNOWACYJNYCH PRAKTYK TECHNIKA ANALITYKA” , wniosek numer: 2022-1-PL01-KA122-VET-000073795, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu Erasmus+,    Akcja 1 Mobilność­­ edukacyjna w sektorze: Kształcenie  i szkolenia zawodowe zakwalifikowało się trzydziestu uczniów i czworo opiekunów.

Uczestnicy odbędą dwutygodniowe praktyki zawodowe w pięknej Sevilli, w marcu – 5 uczniów klasy 3a i 10 uczniów klasy 3k, pod opieką p. B. Cygankiewicz-Buś i p. M. Sarapaty, w maju 7 uczniów klasy 4L i 8 uczniów klasy 4M, pod opieką p. I Gruchot i p. E. Gorajczyk. Szczegółowe informacje dla zakwalifikowanych zamieszczono w dzienniku Librus oraz w gablocie obok sali 42.

Zanim nastąpi moment wyjazdu uczniowie będą się przygotowywać do praktyk zagranicznych uczestnicząc w spotkaniach i kursach , podnoszących ich kompetencje językowe i organizacyjne.

Życzymy wszystkim, aby dzięki projektowi Erasmus+ – zmieniali życie i otworzyli swoje umysły na piękno nauki, otaczającego świata i ludzi!

Skip to content