Noc Filmowa w Zespole Szkół Chemicznych w Krakowie

Noc w szkole czyli maraton filmowy

W piątek 25 listopada 2022r., w sali 52 odbył się nocny maraton filmowy przygotowany przez Samorząd Uczniowski wraz  z opiekunami: panem Wojciechem Brzuchaczem oraz panią Marzeną Jantos-Gacek. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem  o godzinie 20.00 i trwało do godziny 7.00 rano dnia następnego. W piątkowy wieczór  porozkładane zostały w sali materace a uczniowie przynieśli ze sobą poduszki, ciepłe  śpiwory i kocyki które umiliły im trudne warunki noclegowe. Dzięki hojności pani Anny Bzowskiej ( dziękujemy!!) można było też zjeść pyszne przekąski czy napić się wody bądź soku. Spotkanie  było doskonałą okazją do obejrzenia ciekawych filmów (w tym roku młodzież wybrała filmy świąteczne – „Listy do M”), ale także możliwością  wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i kolegów ze szkolnej ławy. Podczas imprezy wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy a spędzony czas w murach szkoły w tak nietypowych okolicznościach był też wielką atrakcją dla młodzieży.

Skip to content