Krakowski Konkurs Pieśni Patriotycznej 2022 Uczestnicy Zespół Szkół Chemicznych

KRAKOWSKI KONKURS TRADYCYJNEJ PIEŚNI I PIOSENKI POLSKIEJ – przesłuchania

W czwartek, 24 listopada br., braliśmy udział w Krakowskim Konkursie Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości. Przesłuchania miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury „DOM HARCERZA” im. prof. Aleksandra Kamińskiego, na ul. Lotniczej 1 w Krakowie. Opiekunem wyjścia była pani Agata Walas. Z naszej szkoły udział wzięły: Małgorzata Piątkowska, z klasy 2b; Wiktoria Bruzda, z klasy 2d; Amelia Ryszka, z klasy 3c; Agnieszka Flak, z klasy 3d; Wiktoria Leśniak, z klasy 4a i Wiktoria Szaraniec, z klasy 4k. Dziękujemy wszystkim Solistkom za udział w przesłuchaniach konkursowych i czekamy na werdykt jury.

Krakowski Konkurs Pieśni Patriotycznej 2022 Wiktoria Bruzda Zespół Szkół Chemicznych

Krakowski Konkurs Pieśni Patriotycznej 2022Uczestnicy i opiekun-  Zespół Szkół Chemicznych

Skip to content