Konkurs piosenki patriotycznej

WOJEWÓDZKI KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I POEZJI ŚPIEWANEJ – ELIMINACJE

Za nami eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Poezji Śpiewanej. Odbyły się w środę, 19 października br., w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie. Z Chemika brało udział 6 solistek. Były to: Wiktoria Bruzda, z klasy 2d; Amelia Ryszka, z klasy 3c; Agnieszka Flak, z klasy 3d; Wiktoria Leśniak, z klasy 4a; Wiktoria Szaraniec, z klasy 4k i Natalia Wójcik, z klasy 4l. W sumie do konkursu w tej kategorii wiekowej /16 – 20 lat/ zgłosiło się 30 wykonawców. Jury mogło do finału /14.11.br./ wybrać 10 osób. Z naszej szkoły są to: WIKTORIA BRUZDA, WIKTORIA LEŚNIAK i NATALIA WÓJCIK 🙂 Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za udany finał 🙂

Po eliminacjach był czas na zwiedzanie miasta, szczególnie tarnowskiego Rynku z Ratuszem, katedrą, malowniczymi kamienicami oraz spróbowanie lokalnej kuchni . Opiekunem wyjazdu była pani Agata Walas 🙂

Skip to content