AKcja Kredkobranie 2022

KREDKOBRANIE 2022 – PODZIĘKOWANIE

W tegorocznej zbiórce przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach udało nam się zebrać w sumie: 440 sztuki /bloków, papieru kolorowego, długopisów, pisaków, piórników, zeszytów, notesów, ołówków, klejów, gumek, temperówek, naklejek i kolorowanek, plecaków, nożyczek i taśmy klejącej oraz 74 opakowania /plasteliny, kredek, farb, przyborów geometrycznych, pędzli, bibuły i kartek samoprzylepnych/.

Dziękujemy młodzieży z klasy 4L wraz z Wychowawcą panią Justyną Buchtą za KLASOWE włączenie się w akcję 🙂

Dziękujemy Uczniom i Uczennicom wraz z Rodzinami: Lilianie Moksa, z klasy 4m; Julii Ćwikła i Krystianowi Percik, z klasy 3a; Bartkowi Skupień, z klasy 2a; Sylwi Łukasik, z klasy 2k; Emilce Bzdyl, Wiktorii Ciosk, Izie Koźluk, Małgosi Piątkowskiej i Arkowi Wąs, z klasy 2b; Nikodemowi Półtorniak, z klasy 1a; Natalii Molendys i Julii Drewniak, z klasy 1d;

oraz Antkowi Czosnek, ze SP nr 162 🙂

Dziękujemy pani Ewie Zagrobelny za przyniesione dary oraz pani vice dyrektor Adrianie Klepce za transport zebranych materiałów do Fundacji IGNATIANUM 🙂 w czwartek, 06.10.br., w godzinach popołudniowych.

Koordynatorzy Szkolnego Wolontariatu

p. Anna Frączek – Bzowska

p. Agata Walas

Uczniowie podczas akcji „Kredkobranie”

Skip to content